Arthronis fáze 2 - 60 tablet

Artrhronis fáze 2 je přípravek určený k regeneraci kloubních povrchů a maziv tím, že kloubu dodává výživné látky. Je vhodný k podávání po ukončení léčby D-Glukosamin sulfátem nebo jako prevence ve štěněčím věku.

Dostupnost Skladem (>2 ks)
Možnosti doručení
Kód: BF17293
349 Kč –11 % 309 Kč / ks 269 Kč bez DPH
Arthronis fáze 2 - 60 tablet
Arthronis fáze 2 - 60 tablet
Akce Úklid skladu!
349 Kč –11 %

Artrhronis fáze 2 je přípravek určený k regeneraci kloubních povrchů a maziv tím, že kloubu dodává výživné látky. Je vhodný k podávání po ukončení léčby D-Glukosamin sulfátem nebo jako prevence ve štěněčím věku. účinná látka v 1 tabletě Artrhronis fáze 2: 

Jak správně Arthronis používat?

Arthronis kloubní program se skládá z přípravků Arthronis fáze 1 a Arthronis fáze 2. Prvně používejte po dobu 2 měsíců přípravek Arthronis fáze 1 a poté další dva měsíce Arthronis fáze 2.

Tyto kúry opakujte 1× ročně. Při chronických kloubních potížích je vhodné kúry opakovat 2× ročně, při těžkých kloubních poškozeních podávat přípravky kontinuálně.

Ve štěněčím věku je jako prevenci vhodné podávat přípravek Arthronis fáze 2 po dobu 4 měsíců.

 

Kolik tablet denně dávat psovi?

Malé plemeno (do 25 kg) – 1 tableta denně

Střední plemeno (25-50 kg) – 2 tablety denně

Velké plemeno (50-75 kg) – 3 tablety denně

 

Kombinace 3 účinných látek

D-Glukosamin sulfát, MSM a Lactomin 

D-Glukosamin sulfát x 2 KCl (700 mg/tabl.)

je solí tělu vlastního stavebního kamene D-Glukosaminu. Ten je stavební součástí mnohých tělních tkání, například kloubní chrupavky. Podáním D-Glukosaminu dojde k ochraně chrupavky Vašeho psa a tak i ke zlepšení jeho pohyblivosti a ke zmírnění bolesti.

MSM (250 mg/tabl.)

je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. Její dlouhodobé podávání je na rozdíl od nesteroidních antirevmatik naprosto bezpečné pro trávicí ústrojí Vašeho psa. MSM snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje šlachy, chrání namáháné klouby a zlepšuje jejich funkci.

Lactomin (150 mg/tabl.)

je 80% proteinový koncentrát s obsahem sirných esenciálních aminokyselin L-Cystein a L-Methionin, které jsou nezbytné pro regeneraci kloubní chrupavky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: