Arthronis fáze 1 - 60 tablet

Arthronis fáze 1 je přípravek nové generace určený k dlouhodobé péči o klouby Vašeho psa. Je vhodný při kloubních potížích a osteoartróze ve všech lokalizacích. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: BF17305
450 Kč –0 % 449 Kč / ks 401 Kč bez DPH
Arthronis fáze 1 - 60 tablet
Arthronis fáze 1 - 60 tablet
450 Kč –0 %

Artrhronis fáze 1 je přípravek nové generace určený k dlouhodobé péči o klouby Vašeho psa. Je vhodný při kloubních potížích a osteoartróze ve všech lokalizacích.

Jak správně Arthronis používat?

Arthronis kloubní program se skládá z přípravků Arthronis fáze 1 a Arthronis fáze 2. Prvně používejte po dobu 2 měsíců přípravek Arthronis fáze 1 a poté další dva měsíce Arthronis fáze 2.

Tyto kúry opakujte 1× ročně. Při chronických kloubních potížích je vhodné kúry opakovat 2× ročně, při těžkých kloubních poškozeních podávat přípravky kontinuálně.

Ve štěněčím věku je jako prevenci vhodné podávat přípravek Arthronis fáze 2 po dobu 4 měsíců.

 

Kolik tablet denně dávat psovi?

Malé plemeno (do 25 kg) – 1 tableta denně

Střední plemeno (25-50 kg) – 2 tablety denně

Velké plemeno (50-75 kg) – 3 tablety denně

 

Kombinace 3 účinných látek

D-Glukosamin sulfát, MSM a Lactomin 

D-Glukosamin sulfát x 2 KCl (700 mg/tabl.)

je solí tělu vlastního stavebního kamene D-Glukosaminu. Ten je stavební součástí mnohých tělních tkání, například kloubní chrupavky. Podáním D-Glukosaminu dojde k ochraně chrupavky Vašeho psa a tak i ke zlepšení jeho pohyblivosti a ke zmírnění bolesti.

MSM (250 mg/tabl.)

je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. Její dlouhodobé podávání je na rozdíl od nesteroidních antirevmatik naprosto bezpečné pro trávicí ústrojí Vašeho psa. MSM snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje šlachy, chrání namáháné klouby a zlepšuje jejich funkci.

Lactomin (150 mg/tabl.)

je 80% proteinový koncentrát s obsahem sirných esenciálních aminokyselin L-Cystein a L-Methionin, které jsou nezbytné pro regeneraci kloubní chrupavky.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 10.4.2022
Našemu pejskovi moc pomáhá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: