Arthronis ACUTE - 60 tablet

Arthronis ACUTE je přípravek nové generace s vysokým obsahem účinné látky Methylsulfonmethanem (MSM). Tato látka vykazuje silné analgetické (tišící) a antiflogistické (protizánětlivé) účinky. Jako přírodní analgetikum je vhodný k podávání samostatně i v kombinaci s přípravky Arthronis fáze 1 a Arthronis fáze 2.

Dostupnost Skladem na centrálním skladu
Možnosti doručení
Kód: BF17306
349 Kč / ks 312 Kč bez DPH
Arthronis ACUTE - 60 tablet

Artrhronis fáze 1 je přípravek nové generace určený k dlouhodobé péči o klouby Vašeho psa. Je vhodný při kloubních potížích a osteoartróze ve všech lokalizacích.

Jak správně Arthronis používat?

Přípravek Arthronis Acute můžete souběžně podávat s přípravky Arthronis fáze 1 nebo Arthronis fáze 2. Přípravek lze podávat i dlouhodobě, až do odeznění bolestí a obtíží Vašeho psa.

Arthronis kloubní program se skládá z přípravků Arthronis fáze 1 a Arthronis fáze 2. Prvně používejte po dobu 2 měsíců přípravek Arthronis fáze 1 a poté další dva měsíce Arthronis fáze 2.

Tyto kúry opakujte 1× ročně. Při chronických kloubních potížích je vhodné kúry opakovat 2× ročně, při těžkých kloubních poškozeních podávat přípravky kontinuálně.

Ve štěněčím věku je jako prevenci vhodné podávat přípravek Arthronis fáze 2 po dobu 4 měsíců.

 

Kolik tablet denně dávat psovi?

Malé plemeno (do 25 kg) – 1 tableta denně

Střední plemeno (25-50 kg) – 2 tablety denně

Velké plemeno (50-75 kg) – 3 tablety denně

 

Účinné látky

 

MSM (1000 mg/tabl.)

je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. Její dlouhodobé podávání je na rozdíl od nesteroidních antirevmatik naprosto bezpečné pro trávicí ústrojí Vašeho psa. MSM snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje šlachy, chrání namáháné klouby a zlepšuje jejich funkci.

Lactomin (150 mg/tabl.)

je 80% proteinový koncentrát s obsahem sirných esenciálních aminokyselin L-Cystein a L-Methionin, které jsou nezbytné pro regeneraci kloubní chrupavky.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 17.6.2019
Máme velkého psa 12 let. Poslední rok už velice těžce vstává, kulhá. Po pravidelném užívání se velice zlepšil. Téměř nepozoruji, že by měl problémy s klouby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: