Urine Destroyer - odstraňovač moči - tekutý, 945 ml

Kód: PDBG-94158
229 Kč –13 %
Urine Destroyer - odstraňovač moči - tekutý, 945 ml
229 Kč –13 % 199 Kč / ks 164 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Urine Destroyer - Enzymatický odstraňovač moči je speciálně vyvinutý tekutý prostředek na rozbití močových bílkovin ukrytých ve vašem koberci, který trvale odstraňuje zápach moči namísto toho, aby ho jen maskoval. Bezpečné použití na koberce i čalounění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Urine Destroyer - Enzymatický odstraňovač moči - tekutý, 945 ml

 

Urine Destroyer je speciálně vyvinutý tekutý prostředek na rozbití močových bílkovin ukrytých ve vašem koberci, který trvale odstraňuje zápach moči namísto toho, aby ho jen maskoval. Bezpečné použití na koberce i čalounění. 

 

» jedinečná aktivace Pro-Bakterií produkujících Enzymy rozkládající organické látky, které úplně zničí nečistoty
» efektivně a trvale odstraňuje skvrny a pach moči namísto toho, aby ho jen maskoval. Prevence proti opakovanému značkování stejného místa
» vhodné použití na koberce, čalounění, tvrdé povrchy, podlahy a všechny ostatní vodotěsné povrchy
» bezpečné používání kolem dětí a domácích zvířat, pokud se používají podle pokynů.
 

Většina čisticích prostředků pro domácnost obsahuje detergenty a fosforečnany, které jen zápach překrývají, skvrny vybělí a ne odstraní. Navíc tyto produkty se ukazují jako neúspěšné při odstraňování skvrn od domácích zvířat, což způsobuje, že nečistoty zůstávají a pachy se neodstraní.

Urine Destroyer - Enzymatický odstraňovač moči od Simple Solution se odlišuje tím, že se vyznačuje jedinečnou směsí Pro-Bakterií a Enzymů, které se aktivují až kontaktem se špínou nebo zápachem. Jeho efektivnost je prokázána právě tím, že až kontaktem se špínou se aktivují pro-bakterie produkující enzymy rozkládající organické látky, které úplně zničí nečistoty. Efektivnost tohoto procesu se prokáže hlavně při proteinech podobných lepidlu, které se nacházejí v moči. Správným odstraněním nečistot a pachu zabráníte například dalším značkováním stejného místa.

Bakterie a enzymové produkty kvůli schopnosti hloubkového čištění prokázaly svou vysokou účinnost na plochách jako jsou koberce, textilie a čalounění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 11.6.2020
Příjemně voní a opravdu čistí a funguje.... Vzhledem k jeho účinnosti, jsem koupil do zásoby. Funguje totiž i venku, jelikož zamaskuje pach od kocourů, kteří si značkují teritorium ( máme mladou kočku a ještě nebyla kastrovaná)