Urine Destroyer - odstraňovač moči - tekutý, 945 ml

Enzymatický odstraňovač moči je speciálně vyvinutý tekutý prostředek na rozbití močových bílkovin ukrytých ve vašem koberci, který trvale odstraňuje zápach moči namísto toho, aby ho jen maskoval. Bezpečné použití na koberce i čalounění.

Dostupnost Skladem (>2 ks)
Možnosti doručení
Kód: PDBG-94158
209 Kč / ks 173 Kč bez DPH
Urine Destroyer - odstraňovač moči - tekutý, 945 ml

Urine Destroyer - Enzymatický odstraňovač moči - tekutý, 945 ml

Enzymatický odstraňovač a čistič moči

  • Vytvořeno speciálně k rozložení proteinů obsažených v moči
  • Vhodné i na zaschlou moč, pomáhá proti značkování
  • Vhodné k aplikaci na koberce, čalounění, pevné podlahy
  • Bezpečné používání kolem domácích mazlíčků i dětí při dodržení návodu k použití

Většina čisticích prostředků na trhu obsahuje detergenty a fosfáty, které pouze maskují zápach vůněmi nebo odstraňují nečistoty. Po čase se ale špína a zápach vrátí. Simple Solution se liší využíváním pro-bakterií produkujících enzymy. Enzymy se aktivují až kontaktem se špínou nebo zápachem, jen tehdy pro-bakterie produkují enzymy rozkládající organické látky, které zcela zničí nečistoty. Úplné odstranění skvrn a pachu omezuje např. další přeznačkovávání stejného místa.

Použití: 

Před použitím odstraňte možnou část nečistoty, protřepejte sprej a otestujte reakci s barvou na málo viditelné části čištěného povrchu. Nepoužívejte na vlnu nebo kůži.

  • Aplikujte sprej na znečistěné místo, aby byl povrch zcela nasycen tekutinou. Při čištění koberce aplikujte na 2x větší oblast kvůli možnému rozšíření zápachu.
  • Vyčkejte 10 minut než enzymy rozloží organické proteiny. Poté vysajte přebytečnou tekutinu tkaninou, která neobarví povrch.
  • Nechte místo přirozeně uschnout (24 – 48h). Po uschnutí zmizí skvrny i zápach.

Když místo uschne a pach přetrvává, pravděpodobně se prostředek nedostal ke zdroji zápachu. Aplikujte znovu v dostatečném množství, aby se tekutina dostala k místu původu zápachu.

Složení: Aniontové povrchově aktivní látky max. 5%, vůně, destilovaná voda, přírodní nepatogenní bakterie, denaturovaný ethanol.

Varování: Vyvarujte se kontaktu s očima. Při zasažení proplachujte oko vodou 15 minut, při přetrvání problému vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 11.6.2020
Příjemně voní a opravdu čistí a funguje.... Vzhledem k jeho účinnosti, jsem koupil do zásoby. Funguje totiž i venku, jelikož zamaskuje pach od kocourů, kteří si značkují teritorium ( máme mladou kočku a ještě nebyla kastrovaná)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Aminela Clean Ekologický odstraňovač moči 500ml
149 Kč

Účinný odstraňovač moči, který je navíc nezávadný a používá se k odstranění zápachu...

KP/AM606