Stain & Odor Remover - odstraňovač skvrn a pachu pro psy, 750ml

Přírodní čistič na bázi enzymů Stain & Odor Remover od Simple Solution. Odstraňuje organické pachy a nečistoty. Obsah 750ml.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: PDBG-90481
209 Kč / ks 173 Kč bez DPH
Stain & Odor Remover - odstraňovač skvrn a pachu pro psy, 750ml

 

Stain & Odor Remover - Enzymatický odstraňovač skvrn a pachu pro psy, 750ml

 

Stain & Odor Remover od Simple Solution je silný a efektivní odstraňovač skvrn a pachu pro každého majitele domácího mazlíčka a je ideální pro běžné použití v domácnosti. Je účinný jak v tepovačích koberců tak i v předčištění prádla při praní v pračce.

 

» jedinečná aktivace Pro-Bakterií produkujících Enzymy rozkládající organické látky, které úplně zničí nečistoty
» prevence proti opakovanému značkování stejného místa
» vysoká efektivnost hlavně při zápachu od moči, výkalů a zvratků
» bezpečné používání kolem dětí a domácích zvířat, pokud se používají podle pokynů.
 

 

Většina čisticích prostředků pro domácnost obsahuje detergenty a fosforečnany, které jen zápach překrývají, skvrny vybělí a ne odstraní. Navíc tyto produkty se ukazují jako neúspěšné při odstraňování skvrn od domácích zvířat, což způsobuje, že nečistoty zůstávají a pachy se neodstraní.

Stain & Odor Remover od Simple Solution se odlišuje tím, že se vyznačuje jedinečnou směsí Pro-Bakterií a Enzymů, které se aktivují až kontaktem se špínou nebo zápachem. Jeho efektivnost je prokázána právě tím, že až kontaktem se špínou se aktivují pro-bakterie produkující enzymy rozkládající organické látky, které úplně zničí nečistoty. Efektivnost tohoto procesu se prokáže hlavně při proteinech podobných lepidlu, které se nacházejí v moči. Správným odstraněním nečistot a pachu zabráníte například dalším značkováním stejného místa.

Bakterie a enzymové produkty kvůli schopnosti hloubkového čištění prokázaly svou vysokou účinnost na plochách jako jsou koberce, textilie a čalounění.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 19.5.2021
Příjemná vůně, ale hlavně funguje!
5
VP Avatar autora | 20.3.2021
Objednávám opakovaně, váš produkt nemá konkurenci. Pracuji ve Zverimexu,také máme v nabídce ,jen jinou značku . Spoustě klientům jsem doporučila vás. Takže palec nahoru......

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: