Geloren DOG L/XL 3x420 g

Nová verze Gelorenu je zde. Kloubní výživa pro velká plemena psů. Žvýkací želatinové tablety s vysokým obsahem čtyř účinných látek, ověřenou účinností a skvělou chutí. Jedná se o vylepšenou původní recepturu obohacenou o příchuť drůbežích jater.

Doporučujeme přikoupit

Geloren Active - kloubní výživa pro lidi. Jediná co chutná - DomaciMazel.czGeloren Active chutná kloubní výživa pro lidi v želatinách!

Druhá verze Gelorenu pro malé a střední plemena. Hlavní rozdíl je ve velikosti kostiček.

Dostupnost Skladem (>2 ks)
Možnosti doručení
Kód: 92111
1 740 Kč / ks 1 554 Kč bez DPH
Geloren DOG L/XL 3x420 g

Geloren DOG L/XL – veterinární přípravek

Kloubní výživa pro psy ve formě ochucených žvýkacích kostek je určená pro velká plemena psů. Napomáhá regeneraci kloubů u řady pohybových problémů. Slouží také jako prevence pro prodloužení aktivního života psa.

Obsahuje 4 účinné látky v maximální koncentraci. Je v unikátní formě želatinových tablet s příchutí drůbežích jater, což zaručuje vysokou atraktivitu pro psy, snadné dávkování a jednoduché užívání. Geloren DOG je na rozdíl od klasických prášků nebo tablet možné užívat i jako odměnu nebo cvičební pomůcku. Neobsahuje přidaný cukr a lze ho užívat po neomezenou dobu.

Hlavní účinnou látkou Gelorenu DOG je Nutrihyl®, speciálně upravená kyselina hyaluronová určená pro výživu kloubů potravinovými doplňky. Protože Geloren obsahuje Nutrihyl® v největší koncentraci na českém trhu, nemusí obsahovat látku MSM. Kyselina hyaluronová má totiž stejné účinky jako MSM, ale navíc ještě lubrikuje a promazává kloub, tlumí nárazy a zastavuje degradaci chrupavky.

Podávejte:

 • při akutních pohybových problémech
 • psům v rekonvalescenci po ortopedických zákrocích
 • starým psům pro aktivní pohyb i ve stáří
 • preventivně mladým psům ve vývoji
 • psům v pracovní nebo sportovní zátěži

geloren pro psy l xl infografika domacimazel CZ 2

Obsah aktivních látek v 1 kostce (průměrná hmot. 7 g):

 • 27 mg kyseliny hyaluronové
 • 216 mg chondroitin sulfátu
 • 337 mg hydrolyzovaného kolagenu
 • 2110 mg želatiny

Balení obsahuje 60 gelových tablet a vystačí na dvouměsíční kúru pro psa do dvaceti kilogramů. Doporučená doba užívání jsou 2–3 měsíce s následnou 2 měsíční pauzou, toto užívání se opakuje 3x ročně.

Obsah aktivních látek v 1 tabletě Geloren Pro psy L-XL DomaciMazel

Spektrum účinků:

 • vyživuje a ochraňuje klouby, vazy a šlachy
 • zlepšuje hybnost a pružnost kloubů
 • zpomaluje poškozování chrupavek v kloubu
 • pomáhá ke zvýšení fyzického výkonu
 • prodlužuje aktivní věk zvířete

Kyselina hyaluronová
Nejdůležitější složka kloubní tekutiny. Promazává klouby, tlumí nárazy a napomáhá zlepšovat stav při bolestech a zánětech kloubů.

Chondroitin sulfát
Důležitá součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Zaručuje pružnost, pevnost a odolnost chrupavky.

Hydrolyzovaný kolagen
Vysoce vstřebatelná forma kolagenu. Kolagen je důležitý pro pevnost šlach a celkové zpevnění pohybového aparátu. Kolagen je jednou z hlavních stavebních složek chrupavek, šlach i vazů a podporuje jejich regeneraci.

Želatina
Látka bílkovinné povahy v dobře stravitelné formě poskytující základní stavební součásti pro tvorbu kolagenu. Kolagen je důležitý pro zdravé šlachy, vazy a chrupavky. 

Dávkování Geloren DOG:

Geloren DOG L/XL podávejte denně dle váhy zvířete po dobu alespoň dvou měsíců, poté můžete podávání na 1–2 měsíce vysadit (v závislosti na úrovni obtíží). Následně je vhodné kúru opakovat.

Dávkování Geloren Dog L/XL DomaciMazel.czV případě větších obtíží navštivte veterinárního lékaře. Přípravek podávejte bez přestávky jako kloubní výživu. Doporučujeme během prvních 14 dní kúry zdvojnásobit doporučenou dávku.

Složení:

Želatina (vepřová) 30,14 %, hydrolyzovaný kolagen (vepřový) 4,82 %, chondroitin sulfát 3,43 %, sodná sůl kyseliny citrónové, glycerin, kyselina hyaluronová 0,43 %, povrchová úprava želé kostek proti slepování (včelí vosk, kokosový olej a řepkový olej)

Doplňkové látky:

Konzervanty (sorban draselný, kyselina citrónová), zchutňující látka (játrová příchuť)

UPOZORNĚNÍ: Geloren spotřebujte nejpozději do data uvedeného na zadní straně sáčku (EXP), číslo šarže je vyznačeno na stejném místě (BATCH). Uchovávejte při teplotě od 2°C do 25°C, v suchu. Uchovávat mimo dosah a dohled dětí. Pouze pro zvířata

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 6.11.2023
Produkt nemohu objektivně zhodnotit vzhledem ke krátké době jeho užívání mým psem. Pokud by se účinky produktu měly v tak krátké době projevit, pak bych musel konstatovat, že se nic neprojevilo. Je také možné, že podávat váš produkt jsem měl započít dříve tedy preventivně a ne až když se již projevuje postižení v pokročilém stadiu. Bohužel jsem neměl o tomto produktu pro psy žádné informace.
5
Avatar autora | 9.1.2023
Pejskovi chutná a snad i pomáhá.
5
VL Avatar autora | 6.6.2022
Spokojený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: