Fitmin Purity BARF a vaření kompletně a vyváženě doplněk pro psy 260 g Expirace 22. 1. 2023

Expirace 22. 1. 2023. Jedná se o základní doplnění minerálních prvků a vitaminů ve výživě dospělých psů. Doplněk obsahuje všechny důležité vitaminy a minerální látky, kterými napomáhá k udržení vyváženosti krmiva a je vhodné použít u dospělých a starších psů, pokud jsou krmeni doma připravovanou stravou

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 20397
285 Kč –17 % 234 Kč / ks 209 Kč bez DPH
Fitmin Purity BARF a vaření kompletně a vyváženě doplněk pro psy 260 g Expirace 22. 1. 2023
fitmin dog purity barf a vareni kompletne a vyvazene 260 g h L
Akce
285 Kč –17 %

Benefity

• Napomáhá k udržení vyváženosti krmiva doplněním vitaminů a minerálních prvků

Složení

Hydrogenfosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan sodný, hydrogenfosforečnan hořečnatý, hydrolyzované drůbeží maso a vnitřnosti, řasa Chlorella 2 %, pivovarské kvasnice 1,5 %.

Dávkování

1,5 g/ 5 kg živé hmotnosti (kávová lžička = cca 2g, čajová lžička = cca 5 g). Výrobek se podává zamíchaný do krmiva nebo samostatně.

Vzhledem k zachování kompletní krmné dávky, je doplněk doporučován pro diety sestavené na základech BARF (Bones And Raw Food), nikoli RMB (Raw Meaty Bones = krmné dávce založené pouze na živočišné složce) diet. Do masové složky je vhodné zakomponovat malé množství jater nebo ledvin, ale max. do 5 % z velikosti denní krmné dávky. Dále použít v syrové dávce (BARF) 30 % z celkové dávky masitých kostí nebo přidat zdroj samotného vápníku (uhličitan nebo citrát vápenatý) v množství 0,2 g Ca na 100 g krmné dávky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: