Roboran Chondro 6 pro psy 60tbl

Roboran Chondro 6 – vícestupňová kloubní výživa pro psy nové generace. Kombinace účinných látek zajistí nezbytnou prevenci a regeneraci pohybového aparátu i při probíhajícím zánětu či po úraze.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Skladem na centrálním skladu
Možnosti doručení
Kód: BF24065
599 Kč / ks 535 Kč bez DPH
Roboran Chondro 6 pro psy 60tbl
Roboran Chondro 6 je vhodné podávat po úrazech, při léčbě úrazů a zlomenin, při bolestivosti páteře a velkých kloubů, při bolestivosti kloubů způsobené věkem a opotřebením pohybového aparátu. Pokud má váš pejsek vrozenou vadu pohybového aparátu, je vhodné mu tuto výživu podávat dlouhodobě. Toto chondroprotektivum je vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie psů. 
 
Roboran Chondro 6 slouží pro podporu a regeneraci kloubní chrupavky, k výživě kloubů a zlepšení jejich pohyblivosti. Má výrazný protizánětlivý účinek i díky obsažené kurkumě. Vysoce účinná kombinace látek umožňuje účelné použití jako součást léčby pohybového aparátu i jako prevence u psů sportovních a pracovních. Hlavní účinné složky tvoří extrakt ze žraločí chrupavky, novozélandské zelené mušle, hyaluronát sodný, kolagen II typu, methylsulfonylmethan a extrakt z kurkumovníku. Toto složení zajišťuje velmi účinnou kombinaci chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu, omega-3 mastných kyselin, hyaluronátu sodného a kolagenu jako hlavních stavebních složek pojivových tkání. Přítomnost methylsulfonylmethanu a polyfenolů z kurkumovníku zajišťuje protizánětlivý a antioxidační účinek. Doplnění selenu v organické vazbě, vitamínu C a E dává jistotu přítomnosti dostatečného množství těchto látek s významnou funkcí v metabolismu pojivové tkáně.  

Složení 

GLUKOSAMIN SULFÁT - napomáhá regeneraci buněk kloubní chrupavky.
CHONDROITIN SULFÁT - zajišťuje elasticitu chrupavky a brání jejímu poškození.
K. HYALURONOVÁ - působí jako lubrikans ( snižuje tření ), zajišťuje vynikající kluzké vlastnosti chrupavčitých ploch v kloubu.
MSM (Methylsulfonylmethan) - analgetické a protizánětlivé účinky.
KOLAGEN II. typu (hydrolyzovaný) - zlepšuje metabolizmus všech pojivových tkání.
KURKUMIN - vynikající protizánětlivé účineky, silný antioxidační účinek.
 
Obsah v 1 tabletě:
GLUKOSAMIN SULFÁT 500 MG, CHONDROITIN SULFÁT 400 MG, METYLSULFONYLMETAN 200 MG, KOLAGEN II TYPU 60 MG, KURKUMIN 50 MG, KYSELINA HYALURONOVÁ 20 MG, VITAMIN C 30 MG, VITAMIN E 12,5 MG, ORGANICKÝ SELEN 8,4 MG, AMINOKYSELINY (LYSIN,METHYONIN,THREONIN,ARGININ), VITAMÍNY SKUPINY B (B1, B2, B3, B6, B12), CHILIN, BIOTIN, NIACIN, PANTOTENÁT VÁPENATÝ, KYSELINA LISTOVÁ, VÁPNÍK, FOSFOR, SODÍK, DALŠÍ MINERÁLNÍ LÁTKY A STOPOVÉ PRVKY(FE, ZN, CU, MN).
 

Dávkování:

ROBORAN CHONDRO 6 je vhodné podávat minimálně po dobu 2 měsíců. Při těžkém poškození pohybového aparátu a u starých psů je vhodné kontinuální podávání. Tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, kde unikátní technologie zajištuje minimální lepivost tablety. V přípravcích nejsou použita syntetická zchutňovadla. Tablety obsahují přírodní extrakty z mořských živočichů s rybí vůní, psi jej velmi dobře přijímají přímo z ruky jako pamlsek.
 
Hmotnost psa / iniciační dávka / udržovací dávka
1-5 kg / 1 tableta / 0,5 tablety
5 -10 kg / 1,5 tablety / 1 tableta
10-25 kg / 2,5 tablety / 1,5 tablety
25-45 kg / 3-3,5 tablety / 2 tablety
45 a více kg / 5 tablet / 2-3 tablety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: