Orozyme zubní gel - 70 g + kartáček ZDARMA

Patentované složení zubního gelu ulpívá na povrchu zubů a dásní a umožňuje tím působení aktivních složek. Gel rozrušuje existující zubní povlak a zabraňuje množení bakterií, které ho vytváří.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: BF41860
279 Kč / ks 231 Kč bez DPH
Orozyme zubní gel - 70 g + kartáček ZDARMA

Patentované složení enzymatického zubního gelu ulpívá na povrchu zubů a dásní a umožňuje tím působení aktivních složek. Gel rozrušuje existující zubní povlak a zabraňuje množení bakterií, které ho vytváří.

Použití: 

Zubní gel podávejte jednou denně (po posledním krmení).

Zubní gel můžete aplikovat několika způsoby:

- přímo do dutiny ústní
- nanést prstem mezi dásně a tváře
- smíchat s malým množstvím krmiva
- nanést na přední tlapky (kočky gel sami olízají)

Součástí balení je aplikační nástavec, který usnadňuje aplikaci gelu u koček a malých zvířat (kočky - 1cm gelu, psi menší než 20kg - 2cm gelu a psi přes 20kg - 5cm gelu na každou stranu).

 

NENÍ NUTNÉ POUŽÍVAT KARTÁČEK. 

Složení:

Kolagen, slad, přírodní zchutňující a aromatické substance a jejich extrakty.

Ostatní ingredience:

Amyláza, glukoamyláza, glukoso-oxidáza, thiokyanát draselný, laktoferin laktoperoxidázau, lyzozym, superoxid-dismutáza, mírná abraziva, surfaktanty, zchutňující substance

Balení:

Tuba o obsahu 70g. Pro psa o hmotnosti 20kg vystačí na dobu 6-8 týdnů.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LU Avatar autora | 4.5.2019
Moje 16ti letá kočka Micka dostala těžký zánět dásní. Po třech měsících byly další antibiotika, po 10 dnech to vypadalo na další léčbu. Pak jsem nasadila Orozyme, užívá ho jen pár dní, ale do dnešního dne jsme nemuseli pro antibiotika. Kočka se cítí zatím dobře. 2 věc je, že gel musíme nanášet vatovou tyčinkou do tlamičky násilím a kočka se úporně brání, prská, syčí a utíká mi, ale ještě se mnou kamarádí ????. No doufám, že se těm antibiotikům vyhneme co nejdéle ...to bude dobrý výsledek při té špatné prognóze. Co se týká obchodu. Byl to bezproblémový rychlý nákup s příjemnou cenu za dopravu, protože jsem si nechala zaslat zboží do zasilkovny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: