Mane N´Tail Shampoo Original šampón - 355 ml

Velmi oblíbený šampon s legendární recepturou jak pro koně, tak pro lidi. Zajistí plnější, silnější, delší a zdravější vlasy.

Dostupnost Skladem na centrálním skladu
Možnosti doručení
Kód: BF33382
239 Kč / ks 198 Kč bez DPH
Mane N´Tail Shampoo Original šampón - 355 ml
  • Šampon je obohacen o mikrobílkoviny, která zajišťuje jemné a lesklé vlasy. Pomáhají také opravovat suché a poškozené vlasy.
  • Bohatá pěna, kterou vytváří tento šampon, zajišťuje čistící účinek až na pokožku hlavy.
  • Hloubkově hydratační šampón pro ochranu barvených vlasů. Hydratuje, posiluje a vyživuje vlasy, aniž by je poškodil. Velmi oblíbený také u známých celebrit z ČR i zahraničí!

Příběh firmy Mane N´Tail, která vyrábí šampony i pro celebrity z Hollywoodu

Pochopitelně může být obecně matoucím faktorem skutečnost, že firma Straight Arrow začala kdysi vyrábět své nejznámější produkty "The Original Mane´n Tail Shampoo & Conditioner" právě ke zlepšení kvality srsti a hřívy u koní, ikdyž se poměrně záhy rozšířili ze stájí až do koupelen ošetřovatelů a majitelů koní, kteří po jejich používání zaznamenávali značné zlepšování kvality srsti a hřívy nejen u svých koní, ale také u svých vlasů. Toto byl v podstatě samotný počátek nečekané cesty za slávou, která nakonec z této značky vytvořila legendární a světově první "cross-over" vlasovou kosmetiku určenou zároveň na koně i pro lidi. Z tohoto důvodu naleznete i dnes na obou produktech etiketu se společným návodem k použití jak na koně, tak pro lidi. Spolu s rostoucí popularitou celé značky, které neodolala ani řada populárních hvězd (např. Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Demi Moore nebo Kim Kardashian), postupně rostlo i množství receptur vytvářených již primárně pro lidi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampony
Objem: 355 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: