Foot protect ochranná emulze na tlapky - 100g

Foot protect je ochranná emulze nové generace určená k dlouhodobé péči o tlapky vašeho psa nebo kočky. Je vhodná pro běžné používání i pro extrémní prostředí, jako je solný sněhový roztok nebo rozpálený asfalt.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: BF20809
219 Kč / ks 181 Kč bez DPH
Foot protect ochranná emulze na tlapky - 100g
Foot protect ochranná emulze vykazuje díky vysokému obsahu hořčíku hojivé účinky. Technologie foot protect vychází z desítek let ověřeného postupu ochrany rukou islandskými velrybáři, jejichž požadavkem je: ochrana před vodou, mrazem, solí, spáleninami a zabezpečení nemastného povrchu rukou.
 

Proč právě foot protect?

  1. Účinnost - foot protect je vyroben unikátním způsobem jako emulze hydroxidu hořečnatého a vysoce kvalitního olivového oleje. Tato emulze se dobře vstřebává, ale nechává dlouhodobě na povrchu tlapky ochranný hydrofobní film, který účinně chrání tlapku před vnějším prostředím. Tento film je stabilní i ve velmi agresivním prostředí, jako jsou solné roztoky, dlouhodobé působení vody a je tepelně odolný. Vysoký obsah hořčíku způsobuje hojivé účinky emulze zejména na menší poranění a poškození tlapek.
  2. Bezpečnost -  foot protect  díky své unikátní výrobní technologii má velmi jednoduché složení, neobsahuje žádné konzervanty, stabilizátory, emulgátory a parfémy. Nevyvolává tedy žádné nežádoucí alergické ani jiné reakce. V případě olizování ošetřené tlapky zvířetem nehrozí žádné nebezpečí pro zvíře ani komplikace.
  3. Komfortní užívání - foot protect po aplikaci vytvoří na tlapce ochranný hydrofobní film, který však není mastný. Zvíře proto nezanechává mastné stopy na podlaze ani po použití přípravku.

Jak správně používat foot protect?

Emulzi nanášejte v dostatečném množství na jednotlivé tlapky zvířete a dobře rozetřete. Případné přebytečné množství pak otřete hadříkem.
Foot protect používejte 1x denně, nejlépe vždy ráno. V případě agresivního vnějšího prostředí (solený sníh, rozpálený asfalt) používejte 2x denně, ráno i večer.
Přípravek je možné používat dlouhodobě, nevyvolává žádné alergické reakce.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 29.7.2022
Dobrý den, s emulzí na tlapky,jsme spokojeni a doufáme,že hlavně náš dvouletý husky Togo. Po prvním namazání jsou tlapky hladší,takže za nás vše v pořádku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: