Farnam MSM Ultra pure - 1 kg

Přírodní krmný doplněk určený pro pomoc při zánětech a bolestech kloubů koní. 

Dostupnost Skladem na centrálním skladu
Možnosti doručení
Kód: BF17091
589 Kč / ks 526 Kč bez DPH
Farnam MSM Ultra pure - 1 kg

Vlastnosti:

  • MSM je přírodní protizánětlivá a analgetická látka s pozitivním efektem.
  • Obsahuje 99,92% methylsulfonylmethan, ultra čisté kvality bez jiných plnidel.
  • Jedná se o MSM v čisté dietní formě, které představuje cenný a přírodní dostupný zdroj síry - životné důležitého minerálu.
  • MSM zlepšuje fyzickou kondici koně, chrání klouby a zpevňuje vazy a šlachy.
  • Je určené na pomoc při bolesti svalů, zánětů kloubů, zánětů kloubní hlavice, zánětu škáry kopytní, onemocnění střelky kopytní, bolesti bederní částí páteře, zánětu pohrudnice, prasklin kopytního pouzdra a ke zlepšení kvality matné srsti.
  • MSM je vhodné pro všechny typy koní - od hříbat po sportovní a závodní koně. Je využitelné pro širokou škálu vnitřních a vnějších onemocnění, je bezpečné pro chov, neobsahuje zakázané látky a lze je podávat i koním s projevy alergií

Dávkování Farnamu

Dlouhodobé dávkování je možné. Veterinárními lékaři je však hojně doporučováno, aby se při pravidelném zkrmování MSM aplikovalo některé z následujících schémat dávkování. Celkovou délku nutné léčby buď konzultujte se Vaším veterinárním lékařem a nebo přihlédněte ke stáří, kondici, zdravotnímu stavu a fyzické zátěži koně. Uvedené dávkování je pro koně 550kg ž.v.

Balení obsahuje odměrku na 5g.

  1. Během tréninku, soutěží a léčby: denně přidávejte 2 odměrky do krmné dávky, a to vždy 20 dnů v každém měsíci během tréninkového období.
  2. Pro prevenci a další použití: denně přidávejte 2 odměrky do krmné dávky, a to vždy 20 dnů v každém měsíci v tzv. dvouměsíční kúře. Tuto kúru lze aplikovat dvakrát ročně, ideálně v jarním a podzimním období.
    Pozn.: Pro lepší zapamatování dávkovacího schématu lze aplkovat i jiná dávkování: 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: