cdVet Bio Bachovy kapky pro psy a kočky Bázlivost - 20 ml

Podpora při pocitech strachu a úzkosti pro psy a kočky. Například strach z nové situace, ze špatných zkušeností a podobně. 100% přírodní produkt v BIO kvalitě. Jednoduché podávání přímo na jazyk nebo do krmiva.

Dostupnost Skladem na centrálním skladu
Možnosti doručení
Kód: 23765
567 Kč / ks 506 Kč bez DPH
cdVet Bio Bachovy kapky pro psy a kočky Bázlivost - 20 ml

Bachovy kapky Bázlivost pomáhají psům a kočkám, kteří nedokáží překonat svůj strach >> Ze zvuků, z jiných zvířat a lidí, strach z nových věcí a situací, nebo strach pramenící ze špatných zkušeností. Kapky obsahují energizující esence z květů bylin získané sluneční metodou podle Dr. Bacha. Nosičem esencí není Alkohol, ale hodnotný Bio Pupalkový olej, který navíc výživově podporuje řešení problému. Energie z květů posiluje regulační funkce organizmu, a tím harmonizuje duši i tělo. Přínosem je nastolení psychické rovnováhy pro životní pohodu.

Základní vlastnosti

  • Podpora při strachu a úzkosti psů a koček
  • Strach z nových věcí, situací, hluku
  • BIO kvalita
  • Přírodní složení
  • Nosičem esencí není Alkohol, ale Bio Pupalkový olej. 

Dávkování &  Nástup účinku & Délka podávání

Pro aktivaci životní energie kapky před podáním 4 až 6 krát protřepeme. Podáváme 3 až 4 krát denně 2 kapky na 5 kg tělesné hmotnosti >> Neředěné kapky nakapeme na jazyk, do misky s krmivem nebo s vodou na pití. Při zachování dávkování můžeme kombinovat více druhů Bachovek. Účinky kapek se u zdravých psů a koček dostavují během 1 až 3 dní. Při zdravotních problémech 1 až 3 týdny. Kapky podáváme 3 až 5 týdnů nebo dle potřeby.

Složení

Nosiče energie: Pupalkový olej / Mandlový olej. Rostlinný vosk. Esence z květů bylin: Rožec / Řepík / Slíva třešňová / Topol osika / Vlašský ořech / Modřín / Hořec / Kejklířka skvrnitá. Oleje a byliny jsou v Bio kvalitě. Oleje lisovány za studena. BEZ alkoholu a bez cukru. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann

Účinky esencí z květů bylin & Popisy přínosů

Rožec (ceratostigma willmottiana) >> Navozuje pocit sebejistoty, vlastní iniciativy, důvěry. Je vhodný pro psy a kočky, kteří jsou příliš závislí na lidech. Může pomoci při výstavách a závodech, spíše na nedostatek důvěry, než na ztrátu důvěry. Rožec pomáhá také psům a kočkám, kteří neumí navázat vztah s příslušníky svého druhu.

Řepík (agrimonia eupatoria) >> Navozuje klid a vnitřní spokojenost. Je vhodný pro psy a kočky, kteří svým chováním překrývají bolest a utrpení (způsobenou špatným zažíváním, podrážděním kůže, pomočováním apod.), přitom jsou v neustálé tísni a pod tlakem. Ačkoli si nikdy nestěžují, mají specifický úzkostný pohled, který prozradí, že očividně trpí.

Slíva třešňová (prunus cerasifera) >> Navozuje klid a podporu sebeovládání psům a kočkám se sebedestruktivním chováním, opakujícími se fóbiemi, nebo zvířatům trpícím křečovými stavy (epilepsie), s extrémními reakcemi (hysterie, agrese, panika, usmrcování mláďat apod.). Je vhodná při neovladatelném a nutkavém chování až nepříčetnosti.

Osika (populus tremula) >> Uvolňuje svalové napětí, navozuje klidné normální dýchání při strachu a obavách, které nemají známou příčinu a projevují se např. nervozitou, třesem, pocením, močením, nebo svěšeným ocasem. Osika je vhodná pro úzkostlivé psy a kočky, kteří se bojí chodit ven, nebo panikaří, když se setkají s něčím novým.

Vlašský ořech (juglans regia) >> Pomáhá přizpůsobit se novým okolnostem, zejména při větších životních změnách jako je nové prostředí, režim nebo strava, změny v rodině, apod. Je vhodnou podporou pro samice v první říji, v období březosti, po kastraci, dále v souvislosti s anestezií, případně eutanazií, nebo dlouhodobou hospitalizací.

Modřín (larix decidua) >> Obnovuje pocit sebedůvěry u psů a koček, kteří mají komplex méněcennosti, jsou váhaví, nemají ochotu zkusit nové věci, nevěří si. Modřín je vhodný podávat v minulosti týraným zvířatům, nebo těm, kteří se lehce vystraší, musí se ke všemu dlouze přemlouvat, případně je vhodný také pro psy a kočky s nízkou imunitou.

Hořec (gentiana amarella) >> Obnovuje houževnatost a povzbuzuje chuť k jídlu u psů a koček, kteří mohou být v šoku z určité ztráty, či z dlouhodobé nekončící nemoci, propadají malomyslnosti, odmítají potravu, nebo ztrácí odvahu. Hořec je vhodný také pro zvířata málo povzbuzovaná okolím, nebo pro ty, kteří se nedokáží dostat zpět do formy.

Kejklířka skvrnitá (mimulus guttatus) >> Podporuje odvahu, pomáhá bojovat se strachem a studem, je vhodná pro psy a kočky, kteří se bojí tmy, zimy, dopravního provozu, telefonů, ohňostrojů, jiných zvířat a lidí, česání, stříhání apod. Také pro zvířata neposedná, pobíhající, kňučící se sklopenýma ušima, dále je vhodná při léčení srdečních chorob.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: