Arthronis Acute Mini - 60 tbl

60 tablet se sýrovou příchutí Arthronis ACUTEje přípravek nové generace s vysokým obsahem účinné látky Methylsulfonmet­hanem (MSM). Tato látka vykazuje silné analgetické (tišící) a antiflogistické (protizánětlivé) účinky. 

Dostupnost Skladem (>2 ks)
Možnosti doručení
Kód: BF23662
209 Kč / ks 187 Kč bez DPH
Arthronis Acute Mini - 60 tbl

Balení obsahuje 60 CANIS tablet se sýrovou příchutí. Barva, povrch, křehkost a velikost připomíná psí granuli. Pro psy trpasličích a malých plemen (do 10kg).

Účinné látky
MSM
Lactomin

Arthronis mini ACUTE je přípravek nové generace s vysokým obsahem MSM. Tato látka vykazuje silné analgetické a antiflogistické účinky. Jako přírodní analgetikum je vhodný k podávání jak samostatně, tak i v kombinaci s přípravky arthronis mini fáze 1 a arthronis mini fáze 2.

MSM je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. Její dlouhodobé podávání je na rozdíl od nesteroidních antirevmatik naprosto bezpečné pro trávicí ústrojí Vašeho psa. MSM snižuje produkci mediátoru zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. Je tedy vynikajícím prostředkem pro celkové zlepšení zdravotního stavu a fyzické kondice.

Lactomin je 80% proteinový koncentrát s obsahem sirných esenciálních aminokyselin L-cystein a L-methionin, které jsou nezbytné pro regeneraci kloubní chrupavky.

Užívání:
Trpasličí plemeno (do 5 kg)- 1 tableta denně, malé plemeno (5-10 kg)- 2 tablety denně.

Pomáhá při: Opotřebení kloubů psa, zejména nepoměr mezi námahou a stavem kloubů. K rozvoji arthrózy mohou také přispívat: příliš vysoké zatěžování kloubního systému psa, sport a příliš vysoká hmotnost, nadváha, stejně jako stárnutí.

Arthronis kloubní program se skládá z přípravků:
Arthronis mini fáze 1, arthronis mini fáze 2 a arthronis mini ACUTE. Přípravky arthronis mini fáze 1 a arthronis mini fáze 2 podávejte po dobu 2 měsíců, nejprve arthronis mini fáze 1, po ukončení 2 měsíční kúry podávejte po dobu 2 měsíců přípravek arthronis mini fáze 2. Přípravek arthronis mini ACUTE podávejte při chronických bolestech svalů a kloubů, poškození vazů. nekvalitní srsti a drápech, podávejte jej po dobu min. 1 měsíce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: