Anti-COVID 500ml rozprašovač dezinfekce

Kód: BF43098
169 Kč –12 %
Anti-COVID 500ml rozprašovač dezinfekce
169 Kč –12 % 149 Kč / ks 123 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Dezinfekční přípravek o objemu 500 ml s rozprašovačem. Možno použít i na povrchy. Vyrobeno na základě doporučené receptury WHO.

Přípravek ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Receptura schválená Světovou zdravotnickou organizací (WHO) proti koronaviru COVID-19.

Návod k použití:

Naneste dostatečné množství na obě ruce tak, aby dezinfekční prostředek pokryl celou ruku. Věnujte zvláštní pozornost kolem nehtů a záhybům kůže, kde se mohou usazovat nečistoty lépe než na rovném místě. Vtírejte dobře dokud nejsou ruce suché. Proces čištění by měl trvat nejméně 30 sekund, lépe minutu. Opakujte maximálně 10x za den. Časté použité dezinfekčního přípravku může nadměrně vysoušet kůži.

Další použití:

Dezinfekce je vhodná tak k čištění mobilu, klávesnice, myši u pc, klik, zábradlí, stolů, délkových ovladačů, toalety a všude tam, kde je potřeba dezinfikovat. Naneste na hadřík a požadovanou plochu setřete do sucha. 

Složení:

79% ethanol
3,5% peroxid vodíku

Dezinfekční přípravek Anti-COVID se nesmí vyvážet mimo Českou republiku. Povolení Ministerstva zdravotnictví je platné jen pro území ČR

  • Přípravek ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)
  • Návod k použití: Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: