Vážení zákazníci, volejte nyní, prosím, na číslo 603 738 837. Na našem původním čísle se nyní potýkáme s technických problémem. Děkujeme za pochopení.

Vánoční balíček zdravé klouby DOPRAVA ZDARMA

Speciální vánoční balíček obsahující kloubní výživu Nomaad ArtiVit sirup 500 ml a funkční pamlsek Canvit snacks Mobility 200 g pro zdravé klouby Vašeho mazlíka.

Běžná cena produktů v tomto balíčku je 563 Kč, ušetříte tedy 65 Kč.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 15884
563 Kč –12 % 498 Kč / ks 433 Kč bez DPH
Vánoční balíček zdravé klouby DOPRAVA ZDARMA
canvit artivit
Doprava zdarma 563 Kč –12 %

Vánoční balíček pro zdravou srst, klouby a zuby obsahuje:

 Kloubní výživa Nomaad Artivit 500 ml:

Chondroprotektivum pro zdravé klouby s látkou tlumící bolest od českého výrobce VitarVet. Sirup je vhodné aplikovat nejen již při kloubních problémech, ale také jako preventivní opatření před bolesti kloubů pro všechny pejsky starší 5 let. Tento přípravek je ve formě sirupu.

Funkční pamlsek Canvit snacks Mobility 200 g na podporu kloubů:

Základními stavebními kameny chrupavky a kloubních struktur je glukosamin, chondroitin a kolagen. Mezi další látky, které dokážou potlačit zánětlivé procesy a bolestivost kloubu patří MSM, kyselina hyaluronová, ESM (membrána z vaječných skořápek) případně různé byliny jako je například kočičí dráp. Pamlsek Canvit Mobility zabezpečuje pravidelný přísun těchto látek, komplexní kloubní výživy pro zdravé a pohyblivé klouby, a navíc vašemu psovi skvěle chutná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: