BrainMarket Wayusa Organic 100 g

Kód: BM16829
169 Kč / ks 147 Kč bez DPH
Skladem na centrálním skladu

100% organic Wayusa z Ekvádoru je posvátný čaj indiánů z listů Ilex Gayusa povzbuzující tělo i mysl stejně jako Yerba Maté. Obsahuje více antioxidantů než zelený čaj a méně kofeinu než káva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wayusa - energetická bomba z Ekvádoru

100% přírodní produkt pocházející z Ekvádoru. Jedná se o čaj s energizujícím účinkem. Wayusa se stala nedílnou součástí každodenního života Indiánů z amazonských deštných pralesů. Nazývají ji „noční stráž“, jelikož pomáhá zůstat čilým do pozdních hodin. Oceníte ji například při práci. Obsahuje více antioxidantů než zelený čaj a méně kofeinu než káva. Wayusu je možné popíjet po celý den. Přečtěte si také článek o Wayuse.

Wayusa je vhodná pro soustředěnouněkolikahodinovou psychickou, nebo i fyzickou práci a navíc vám pomůže posílit vaši imunitu. Díky pozvolnému uvolňování energie lze Wayusu popíjet po celý den a je tak ideálním pomocníkem například řidičům.

Wayusa patří mezi stimulanty, zvyšují energii, koncentraci a zlepšují náladu a to bez efektu nervozity, který je znám třeba u kávy. Wayusa je v porovnání s Yerbou více relaxační. A to hlavně díky obsahu aminokyseliny L-Theaninu. Chuť Wayusy je jemnější a méně hořká a to díky rozdílnému zpracování. U některých typů Wayusy můžeme dokonce chuť označit za nasládlou.

Příprava:

Tradiční příprava: Do 1 l studené vody nasypte 3 až 5 polévkových lžic, přiveďte vodu k varu. Nechte vařit na mírném ohni 3 až 5 minut.

Rychlá příprava: Do kalabasy dejte 2-4 polévkové lžíce Wayusy, nalijte do 1/5 kalabasy studenou vodu, ať se namočí lístky. Až po okraj dolijte horkou vodu ohřátou na 80 °C.

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Hmotnost: 100 g

Expirace: 03/2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: